Teenused:

Kuldsõrme kullaäri põhitegevuseks on ehete, sertifitseeritud briljantide, meenekingituste ja sisustuskaupade müük. Samuti võtame vastu tellimusi ehete valmistamiseks vastavalt kliendi soovile. Tegeleme ka kuld-ja hõbeehete parandus-ja hooldustöödega. Meie kauplusest leiate ka laia valiku äri-ja meenekingitusi ning sisustuskaupu. Meie tootevalikus leiate disainehteid erinevatelt Itaalia ehtebrändidelt aga ka kohalikult ehtebrändilt, mis valmistab silmapaistvaid ehteid siinsamas, koduses Tallinnas.

 

Eritellimusel ehete valmistamine

Valmistame eritellimusel tooteid vastavalt kliendi soovile, fotole või joonisele. Saame materjalina kasutada ka kliendi vanu ehteid, olenemata nende proovist või metallivärvist. Kliendi soovi korral saame aidata pool-või vääriskivide valikul ja ostmisel. Küsige hinnapakkumist!

Ehete parandamine

Aegajalt on vaja, et kullassepp vaataks ehte üle, kontrolliks kivide kinnitusi ja ühenduskohti ning taastaks ehte algupärase välimuse. Kui ehtega juhtub midagi, tooge see esimesel võimalusel Kuldsõrme kullaärisse, et spetsialist saaks kindlaks teha, kuidas saab seda parandada.

Parajaks tegemine

Hea klient! Esimesel korral peale ostu sooritamist on keti või sõrmuse suuruse parajaks tegemine tasuta! Et ehe oleks mugavam, on võimalik selle suurust või pikkust muuta vastavalt vajadusele suuremaks või väiksemaks. Ehte eripärast ja disainist lähtuvalt võib juhtuda, et suuruse muutmine ei ole võimalik.